GALERIA OPTYKI VISUS PRZY UL. STASZICA 19 W KROTOSZYNIE ORAZ VISUS PROFESJONALNE SALONY OPTYCZNE NA TERENIE WIELKOPOLSKI

Już prawie 20 lat optyka okularowa gości w naszym życiu i wciąż się nam nie nudzi. Lubimy wyzwania, dokształcamy się intensywnie i sukcesywnie. Wykonaliśmy już tysiące par okularów, dzięki czemu możemy śmiało nazwać się ekspertami ds. optyki okularowej W naszej lokalizacji głównej-Galerii Optyki VISUS oraz salonach VISUS Profesjonalne Salony Optyczne na terenie Wielkopolski, nie tylko wykonujemy okulary, ale badamy również wzrok, dobieramy soczewki kontaktowe, naprawiamy okulary i polecamy akcesoria okularowe.

Optyka okularowa to nasza pasja!

Sami wykonujemy każdą parę okularów, dokładając starań, by jak najlepiej spełniać Wasze oczekiwania i zaoferować produkt przygotowany z dbałością o każdy szczegół. Nie boimy się mówić o sobie, że jesteśmy rzemieślnikami. Mamy doświadczenie w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych okularów. Wiele lat wykonywaliśmy prace nie tylko naszych Klientów, ale również innych optyków.

Dziś GALERIA OPTYKI VISUS oraz VISUS PROFESJONALNE SALONY OPTYCZNE to nasze miejsce, które stworzyliśmy z myślą o okularnikach i tych którzy czasami zdradzają okulary z soczewkami kontaktowymi.

DOŚWIADCZENIE

Jakość oferowanych przez nas usług możliwa jest nie tylko dzięki nowoczesnej pracowni czy gabinetowi okulistycznemu oraz do badań optometrycznych, ale przede wszystkim naszemu doświadczeniu, wiedzy, precyzji i dbałości o każdy szczegół. W naszych zakładach działamy kompleksowo! Badamy wzrok pod kątem doboru korekcji okularowej oraz aplikacji soczewek kontaktowych, posiadamy szeroki wybór oprawek, szkieł okularowych, oferujemy soczewki kontaktowe, płyny do ich pielęgnacji oraz inne akcesoria.

CZAS REALIZACJI ZLECEŃ

Mamy wiele zalet. Jedną z nich jest KRÓTKI CZAS REALIZACJI ZLECEŃ! Gotowe okulary możesz odebrać nawet tego samego dnia!