PROMOCJA - 50% RABATU

NA OKULARY YUNIKU

Innowacyjna koncepcja okularów wizjocentrycznych projektowanych na miarę.

YUNIKU – NOWA JAKOŚĆ W OPTYCE

Tradycyjne oprawy okularowe i soczewki mogą być indywidualizowane tylko do pewnego stopnia. Parametry oprawy i dane centracji są wynikiem wyjścia, do których muszą zostać dopasowane parametry soczewek, tak aby zapewnić możliwie najlepsze, choć nie zawsze idealne, widzenie. Yuniku wykorzystuje zupełnie inne, rewolucyjne, wizjocentryczne podejście. Rozpoczyna się ono od oceny potrzeb wzrokowych użytkownika i analizy rysów twarzy. Zaawansowane oprogramowanie oblicza idealną pozycję soczewki przed okiem, a następnie projektuje oprawę okularową w oparciu o te unikalne parametry. Drukowanie w technologii 3D umożliwia dalsze dopasowanie oprawy, zgodnie z potrzebami wzrokowymi klienta oraz stosowanie do jego wymagań w kwestii komfortu i estetyki. Dopasowanie na miarę w 5 krokach:

1. SKANOWANIE TWARZY
Kształt Twojej twarzy zostanie zeskanowany, co pozwoli skorygować wyniki pomiarów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie nie tylko uzyskać optymalne dopasowanie oprawy okularowej, ale również najbardziej Tobie odpowiadające.

2. INDYWIDUALNE POTRZEBY
Oprogramowanie Yuniku zbierze informacje dotyczące Twoich potrzeb wzrokowych i stylu życia. Następnie, zebrane dane zostaną uwzględnione podczas obliczania optymalnych pól widzenia w korekcji okularowej.

3. WYBÓR OPRAWY OKULAROWEJ
Wybierz podstawowy model, kolor oraz teksturę oprawy. Jeżeli chcesz, oprogramowanie Yunkiu pozwoli Ci zmodyfikować kształt oprawy tak, aby uzyskać jeszcze lepszy wygląd

4. WYBÓR SOCZEWEK I PERSONALIZACJA
Yuniku korzysta z soczewek o najwyższych właściwościach optycznych, których ostateczny wybór należy do Ciebie (materiał, zabarwienie, powłoka antyrefleksyjna). Na tym etapie można wprowadzać niewielkie modyfikacje, które pozwolą Ci uzyskać pełną satysfakcję z efektu końcowego.

5. ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA I WYKONANIE OKULARÓW
Po złożeniu zamówienia, oprawa okularowa zostanie wykonana w technologii druku 3D w oparciu o parametry soczewek, umożliwiające uzyskanie idealnej jakości widzenia. Soczewki okularowe zostaną precyzyjnie oszlifowane i zamontowane do oprawy.