BADANIE WZROKU W GABINECIE OPTOMETRYCZNYM


Jest to pierwszy krok w doborze odpowiednich okularów lub soczewek kontaktowych. Bardzo ważne jest zatem, aby skorzystać z konsultacji dobrego specjalisty. Standard badania obejmuje badanie stanu zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem układu wzrokowego, oraz inne elementy w zależności od wieku i potrzeb pacjenta.
Badanie wzroku wykonuje dyplomowany optometrysta, posiadający wiedzę i doświadczenie w doborze okularów korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych. Badanie to wykonywane jest za pomocą odpowiedniej, specjalistycznej aparatury, pozwalającej na szczegółową diagnozę i określenie wady wzroku.Posiadamy do Państwa dyspozycji najnowszej generacji foropter automatyczny VISION R800 francuskiej firmy ESSILOR,(sensacyjne odkrycie w skali światowej),który pozwala z niespotykaną do tej pory dokładnością określić Państwa wartości korekcyjne do nowych okularów. Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w okolicy jesteśmy w stanie zaoferować tak wysoki standard oraz innowacyjność w obsłudze naszych klientów i pacjentów.Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty !

Rejestracja pod numerami telefonów 62 7252642, 62 7250015 lub osobiście.
Izabela Giborek-Kuświk - pracuje w charakterze optometrysty. Perfekcjonistka w każdym calu. Z wyjątkowym zaangażowaniem dobiera korekcję okularową naszym klientom, aby każdy w swoich nowych okularach widział świat wyjątkowo wyraźnie i kolorowo. Ceniona przez klientów za kompetencje i fachowość. Poza pracą uwielbia czytać, gotować, spędzać czas w domowych pieleszach z mężem i kotem.