63-700 Krotoszyn

ul. Staszica 19

tel. 62 725 00 15 lub 62 725 26 42

Paweł Górnik - jest menadżerem w firmie. Nadzoruje i koordynuje działalność firmy od momentu jej założenia. Ambitny, z cierpliwością  i determinacją rosyjskiego szachisty dąży do osiągnięcia założonych celów. Ustawicznie wprowadza do oferty produkty  i rozwiązania optyczne najbardziej  zaawansowane technologicznie mające na celu maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania i satysfakcję z użytkowania okularów klientów firmy. W wolnym czasie uwielbia dobre kino, jazdę na motorze i rowerze, strzelectwo sportowe i  ubóstwia  również spędzać czas na łonie natury. Uwielbia kuchnię azjatycką.
Joanna Giborek - pracuje w charakterze koordynatora do spraw organizacyjnych  i administracyjnych w naszej firmie jak i wykonuje badania specjalistyczne - okulistyczne takie jak: koherentna tomografia oka OCT, badanie pola widzenia jak i Gdx. W czasie wolnym piecze świetne  ciasta, lubi spędzać czas w kuchni kosztując różne potrawy z racji tego, iż jej partner jest świetnym kucharzem. Pasjonują ją wędrówki po górach, przebywanie na łonie natury wraz z partnerem.
Dariusz Konieczny - pracuje w naszej firmie od samego początku jej założenia. Bardzo sumienny i godny zaufania współpracownik. Piastuje funkcję optyka szlifierza w naszej Pracowni Optycznej. W pracy bardzo drobiazgowy, niezwykle precyzyjny z niemal genialnymi zdolnościami manualnymi. Z niezwykłą starannością wykonuje okulary naszych klientów aby służyły im wiele lat. Poza pracą uwielbia podróżować, wędrować po szlakach górskich. A przede wszystkim spędzać czas z ukochaną żoną Moniką, córką Amelką i synem Erykiem.
Mariola Michalak-pracuje w charakterze optyka doradcy klienta.Klienci uwielbiają Panią Mariolę za szczególną umiejętność i intuicyjność w doborze oprawek oraz szkieł korekcyjnych.Ma rzesze wiernych klientów ceniących sobie jej  fachowe doradztwo i precyzyjne rekomendacje w gestii optyki okularowej i stąd efekt: "My do Pani Mariolki po nowe oksy". Poza pracą uwielbia czytać dobre książki, piec pyszne ciasta i ceni sobie wypady z mężem na  własną działkę rekreacyjną nad jeziorem.
Beata Urbaniak - pracuje w firmie w charakterze optyka doradcy klienta. Bardzo zaangażowana w pracy. Drobiazgowa i precyzyjna w doborze klientom  odpowiednich okularów. Bardzo kompetentna i rzeczowa. Zjednuje sobie klientów swoją wiedzą i doświadczeniem co przekłada się na zadowolenie klientów z zakupionych okularów. W wolnym czasie uwielbia wypady w góry lub ukochane Bieszczady z mężem. Ubóstwia spacery z psami.
Marzena Michalak - pracuje w charakterze optyka-doradcy klienta. To klasa sama w sobie. Do perfekcji opanowała sztukę doboru opraw i szkieł korekcyjnych. Każdemu klientowi potrafi zarekomendować optymalne rozwiązanie, aby w nowo nabytych okularach czuł się wyjątkowo i komfortowo. Oaza spokoju. W sposób niezwykle ujmujący i cierpliwy tłumaczy klientom zawiłości optyki okularowej. W czasie wolnym ceni sobie wypady z mężem na morze, świetnie szyje i gotuje.
Izabela Giborek-Kuświk - pracuje w charakterze optometrysty. Perfekcjonistka w każdym calu. Z wyjątkowym zaangażowaniem dobiera korekcję okularową naszym klientom, aby każdy w swoich nowych okularach widział świat wyjątkowo wyraźnie i kolorowo. Ceniona przez klientów za kompetencje i fachowość. Poza pracą uwielbia czytać, gotować, spędzać czas w domowych pieleszach z mężem i kotem.
Anna Górnik - jest założycielką i współwłaścicielką firmy.Prowadzi także z powodzeniem Przychodnię Okulistyczną z  racji bycia lekarką- specjalistką chorób oczu.Specjalizuje się w diagnostyce okulistycznej (OCT-koherentna tomografia oka).W pracy  zawodowej zawsze wysoko stawia sobie poprzeczkę, wymagająca wobec siebie i innych.Jest urodzoną perfekcjonistką.Ustawicznie się dokształca.Widać to poprzez rzeszę  wieloletnich pacjentów, dla których jest zawsze życzliwa i pomocna.W wolnym czasie uwielbia czytać, gotować i spędzać czas na łonie natury spacerując po lesie.
Agnieszka Jerzak - pracuje w firmie w charakterze pracownika gospodarczego. Jest wyjątkowo sumienna i pracowita. Dba o czystość całej Galerii Optyki Visus. Zajmuje się również zaopatrzeniem i logistyką. Poza pracą uwielbia z mężem podróżować po całej Europie, ubóstwia górskie wędrówki i spacery. Świetnie gotuje, piecze i szyje.